O sklepiku - Nietuzinkowo

Przejdź do treści

Menu główne:

O sklepiku

Malutki i przytulny sklepik powstał w czerwcu 2011 roku założony przez mamę dwójki małych dzieci.
Motto i myśl przewodnia są takie, że kupuje i sprzedaje to, co sama daje własnym dzieciom - produkty sprawdzone, dobre, bezpieczne i w normalnej cenie. Jest to sklep, gdzie do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, rozmawia, doradza.
W tym miejscu jest serdeczność a każde dziecko wyjdzie stąd uśmiechnięte ;)

W 2014 roku sklep przeszedł zmianę nazwy z Beybikowo na Nietuzinkowo, stając się sklepem wielobranżowym - została rozszerzona oferta artykułów szkolno-biurowych, a otwarcie się na dorosłych klientów polegało na stopniowym dodawaniu produktów takich jak rajstopy, skarpety, majtki, podkoszulki, kapcie od rozmiaru 18 do 46, leginsy... 

Nasz malutki sklepik nie oznacza, że jest drogi... często oferowane przez nas produkty są tańsze niż w supermarketach, a najczęściej - w podobnej cenie. Oznacza to, że kupując u nas oszczędzasz to, co w dzisiejszej dobie jest najważniejsze - czas! Bez dojazdu, bez kolejki przy kasach i na pewno dostaniesz to, czego oczekujesz!

Najbardziej istotnie jest to iż wszystkie produkty są praktyczne, sprawdzone, renomowanych polskich i zagranicznych marek, wysokiej jakości i bezpieczne dla Twojego dziecka.
I nie jesteś anonimowym, kolejnym klientem...
W Nietuzinkowie postaramy się zrealizować każde życzenie i pomóc rozwiązać ewentualny problem.


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego